2.23.2021

 

Протокол

засідання педагогічної ради  Одаївської загальноосвітньої школи  

 І- ІІ ступенів

 

30.10.2020 року                        с. Одаї                                                   №02/01-07

 

Голова педради: Присяжнюк  Г.Г.

Секретар:  Гільтайчук Л.В.

ПРИСУТНІ: Присяжнюк Г.Г., Савик М.В., Гільтайчук Л.В., Слобода І.М., Григорчак В.І., Блажків О.В., Вербінець М.М., Волошин Р.В., Фицик М.Л., Максимишин І.М., Мельник Л. М., Арабчук Г. М., Білинська С. В., Савик Ю. Г., Збіглей М. М., Дутчак І. І.,Мельник Л. М.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Виконання рішень педагогічної ради від 28.08.2020 року.

                                                                                                 (Присяжнюк Г.Г.)

2.Про визначення режиму навчання після осінніх канікул в умовах карантину.

                                                                                                                                                                                 (Присяжнюк Г.Г.)

3. Про скасування олімпіад,турнірів та конкурсів.

                                                                                                (Савик М.В.)

4.Про підсумки перевірки класних журналів та ведення шкільної документації.                                                     

                                                                                                   (Савик М.В.)

5.Про дотримання Тимчасового порядку організації освітнього процесу у закладі освіти в період адаптивного карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, схваленого рішенням педагогічної ради Одаївської ЗОШ І-ІІ ст. від 28.08.2020 р. №01.                       (Савик М.В.)

6.Про   вивчення   адаптації  5 –класників  до навчання в основній школі «Від адаптації до перших успіхів» (Савик М.В.)

7. Про схвалення Критеріїв оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти для 3-4 класу НУШ.                                   

8. Різне.

 

1.СЛУХАЛИ:

 

Присяжнюк Г.Г., директора школи,яка проаналізувала виконання працівниками рішення педагогічної ради від 28.08.2020року, вказала на дотримання вчителями та технічним персоналом Правил внутрішнього трудового розпорядку ,затверджених графіків роботи та режиму роботи закладу. Директор наголосила на бездоганному дотриманні  Тимчасового порядку  щодо організації протиепідемічних заходів  навчальному закладі відповідно до вимог постанови МОЗУ та головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08. 2020 року

 

ВИСТУПИЛИ:

Савик М.В., заступник директора школи з навчально-виховної роботи, яка проаналізувала хід здійснення курсової перепідготовки учителів ,яка проходить дистанційно.

Вербінець М.М.,соціального педагога,яка проаналізувала стан виконання заходів Антибулінгової політики.

 

УХВАЛИЛИ:

 

1.1.Інформацію директора школи Присяжнюк Г.Г. взяти до уваги.

1.2.Савик М.В.,заступнику директора школи посилити контроль за дотриманням всіма працівниками графіків роботи та режиму роботи закладу.

                                                                                                                Постійно.

1.3.Контролювати хід реєстрації працівниками закладу на проходження курсів дистанційно.

1.3.Соціальному педагогу Вербінець М.М. провести з класними  керівниками   додаткову  роз’яснювальну роботу з питань запобігання випадкам знущань над однолітками серед дітей і реагування на них,ознайомити із алгоритмом дій на випадок виявлення випадку булінгу.

                                                                  Протягом листопада 2020року

 2.СЛУХАЛИ:

Савик М.В.,заступника  директора школи з навчально-виховної роботи ,яка доповіла про результати опитування батьків з питання вибору режиму навчання для дітей після закінчення осінніх канікул. Більшість батьків ,а це 98% ,висловились за звичайний режим навчання.

 

 

УХВАЛИЛИ:

 

2.1.Організувати  освітній процес в Одаївській загальноосвітній школі I-II cтупенів  з 02.11.2020 року  відповідно до  звичайного  режиму роботи закладу з дотриманням протиепідемічних заходів Тимчасового порядку організації освітнього процесу у закладі освіти в період  адаптивного карантину.

3.СЛУХАЛИ:

Савик М.В., заступник директора школи,яка,зазначила про те,що  відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2(із змінами), наказу відділу освіти Тисменицької РДА від 28.102020 року №149 «Про скасування олімпіад,турнірів та конкурсів», враховуючи особливості освітнього процесу під час карантину слід припинити проведення  I етапу Всеукраїнський олімпіад з основ наук. Також запропонувала провести відзначення здобувачів освіти за підсумками уже проведених  олімпіад з історії ,хімії та англійської мови,мовного конкурсу ім.П.Яцика , літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка

 

УХВАЛИЛИЛИ:

 

3.1.Визнати таким, що втратили чинність накази  Одаївської загальноосвітньої школи I-II cтупенів  від 16 жовтня 2020 року №104 «Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  у 2020-2021 навчальному році», від 15.10.2020 року №103«Про підсумки  проведення І етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка». 

3.2.У зв’язку із відміною у 2020-2021 навчальному році  II етапу  Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів , Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра  Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської  молоді  вважати такими ,що втратили чинність п.3.1,3.2 наказів Одаївської  загальноосвітньої школи I-II cтупенів від 15.10.2020року №103«Про підсумки проведення у школі ХI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», від 22.10.2020року №109 «Про підсумки   проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії у 2020-2021 навчальному році», від 23.10.2020року №111«Про підсумки   проведення І етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з  хімії   у 2020-2021 навчальному році», від 25.10.2020року №113«Про підсумки   проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  англійської мови  у 2020-2021 навчальному році».

3.3.Провести  нагородження  переможців I етапу  Всеукраїнських олімпіад з історії,хімії,англійської мови  дипломами  відповідно до п.2 вище перелічених наказів та переможців  конкурсу І етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

4.СЛУХАЛИ:

Савик М.В.,заступник директора школи,яка підвела   підсумки перевірки класних журналів та ведення шкільної документації в період з 01.09. по 23.10.2020року.

                                                  (аналітична довідка додається до протоколу)

 

4. УХВАЛИЛИ:

 

4.Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Савик М.В.:

4.1. Результати контролю за станом ведення класних журналів розглянути на робочій нараді педагогічного колективу навчального закладу.

4.2. Забезпечити систематичний, об’єктивний контроль за веденням класних журналів протягом  наступного навчального року.

4.3. Слідкувати за записами у класних журналах під час заміни уроків   та проведення додаткових занять.

4.4.Педагогічним працівникам 1 – 8 класів:

4.4.1.Неухильно дотримуватися трудової і фінансової дисципліни, вчасно робити записи в класних журналах згідно з Інструкціями з ведення класних журналів:  для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, наказ МОН від 08.04.2015 № 412, для учнів 5-11 класів, наказ МОН України від 03.06.2008р. № 496, для учнів 1-2 класів НУШ, наказ МОН України від 09.01.2020 року №21.

4.4.2.Учителям Білинській С.В.,Гарасимюк І.М.,Григорчаку В.І. вказати на недоліки і надалі не допускати виявлених порушень.                                                                                                                                                                                                                                             

 5.СЛУХАЛИ:

Присяжнюк Г.Г.,директор школи,яка наголосила на необхідності дотримання всіма учасниками освітнього процесу Тимчасового порядку організації освітнього процесу в  Одаївській загальноосвітній школі I-II cтупенів в період   адаптивного карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, розроблений  відповідно листа МОН України №1/9-420 від 05.08.2020року «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021н.р.,та рекомендацій МОЗ України,затверджених Постановою від 22.08. 2020 року №50,листа  МОН України від 28.08. 2020року №1/9-490 «Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020/2021 н.р.».

ВИСТУПИЛИ:

Савик М.В. ,заступник директора школи з навчально-виховної роботи, підкреслила особливості  освітнього процесу  в умовах карантину. Повідомила про алгоритм дій керівника школи у разі виявлення у здобувачів освіти гострого распіраторного захворювання та в разі отримання позитивного тесту  коронавірусної хвороби COVID-19, про дії учителя чи іншого працівника закладу якщо він має захворювання.  

УХВАЛИЛИ:

5.1.Заступнику директора з навчально-виховної роботи  Савик М.В., відповідальній за щоденний контроль за ситуацією із запобігання короно вірусної інфекції  в навчальному закладі :

5.2.Вжити заходів щодо забезпечення  посиленого  дотримання Тимчасового порядку організації освітнього процесу у закладі освіти в період  карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, схваленого рішенням педагогічної ради Одаївської ЗОШ І-ІІ ст. від 28.08.2020 р. №01.

5.3. Здійснювати :

·          щоденний контроль за виконанням заходів;

·         проведення роз'яснювальної роботи з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби (СОVID-19) серед персоналу або здобувачів освіти;

·         дотримання  алгоритмів дій на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаною з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (СОVID-19) серед здобувачів освіти та працівників закладу освіти;

·         недопущення до роботи персоналу, визначеного таким, який потребує самоізоляції відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров'я;

проведення навчання працівників щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації, контроль за виконанням цих вимог;

·         дотримання   інструктажу для працівників щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (СОVID-19), дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів.

3.Відповідальними за проведення  термометрії  безконтактним термометром призначити  педагога –організатора  Максимишин Ірину Миколаївну, прибиральницю  службових  приміщень  Присяжнюк  Марію Федорівну.

5.4.Савик М.В. провести інструктаж  щодо користування  безконтактним термометром та здійснення термометрії відповідно до інструкції виробника.

5.5.Допуск до роботи персоналу закладів освіти здійснювати  за умови використання  засобів індивідуального захисту (респіратора або маски, в тому числі виготовленої самостійно) після проведення термометрії безконтактним термометром, дані якої  записувати у спеціальний журнал.

5.5.1.У разі виявлення співробітника з підвищеною температурою тіла понад 37,2 °C або із ознаками гострого респіраторного захворювання такого співробітника не допускати до роботи,рекомендувати  звернутись за медичною допомогою до сімейного лікаря.

5.5.2.При появі підвищеної температури тіла понад 37,2 °C або ознак гострого респіраторного захворювання вдома, співробітник повідомляє свого безпосереднього  керівника та не виходить на роботу, одночасно звертаючись за медичною допомогою.

5.6. Усім працівникам  закладу  строго  дотримуватись  правил користування  засобами  індивідуального захисту із розрахунку  1 захисна маска на 3 години роботи.Засоби індивідуального захисту мають бути в наявності із розрахунку на 5 робочих днів, у т.ч. на 1 робочу зміну - безпосередньо на робочому місці працівника (індивідуальні пакети «чисті маски», «використані маски»)

5.7.Після кожного зняття засобів індивідуального захисту та перед одяганням чистих засобів  індивідуального захисту, працівник  повинен ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.

 5.8.Черговим: учителям  та працівникам з метою  запобігання  утворенню скупчення учасників освітнього процесу :

6.1.слідкувати за дотриманням  здобувачами  освіти:

·         графіку допуску учнів до Одаївської ЗОШ  I-II ступенів,затвердженого наказом № 33-г  від 24.08.2020р. 

·         маршруту  руху  здобувачів освіти  під час навчальних занять та перерв, затвердженого наказом № 33-г  від 24.08.2020р.

·         організації відпочинку на перервах та дотримання правил для учнів.

5.8.1. Заборонити  допуск до закладу  освіти  батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю.

 Всім  педагогічним  працівникам  закладу освіти :

5.9.1.перед початком занять проводити  опитування учасників освітнього процессу  щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.

·         В разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби, за відсутності батьків, здобувачі освіти одягають маску, тимчасово повинні бути ізольовані в спеціально відведеному приміщенні закладу(підсобне приміщення спортивного залу);

·         інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров'я.

·         Після вилучення особи з симптомами інфекційної хвороби в приміщенні, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.

5.9.2.після закінчення навчальних занять  проводити провітрювання навчальних приміщень  відповідно до графіку провітрювання.

5.9.3. Під час проведення навчальних занять в процесі викладання навчальної дисципліни   використовувати   захисні щитки.

5.9.4.Багаторазовий захисний щиток використовувати та дезінфікувати  відповідно до  інструкції  виробника.

5.9.5. Вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора.

5.9.6.Здобувачами освіти 5-8 класів захисні маски можуть не використовуватися  під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов'язковим.

5.9.7.Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора.

5.10.На всіх входах до закладу організувати місця для обробки рук антисептичними засобами. Місця для обробки рук позначити яскравими вказівниками  про правила та необхідність дезінфекції рук ( наклейка, тощо).

5.10.1.Мінізувати  пересування   здобувачів освіти між навчальними кабінетами,  зокрема, шляхом проведення занять впродовж  дня для одного і того ж класу   в одному і тому самому навчальному  кабінеті.

5.11.Учителям фізичної культури Волошин Руслані Володимирівні (1-2 кл.), Григорчаку Василю Івановичу (3-8 класи)

5.11.1.До навчальних занять фізичною культурою допускати учнів при наявності змінного взуття та спортивного одягу.

5.11.2. Після закінчення заняття проводити провітрювання спортивного залу.

5.11.3. прослідкувати  за дотриманням правил особистої гігієни  після занять (обов’язкове  миття  рук  учнями ) та  забезпечити їх супровід до навчального приміщення .

5.12.У разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби СОVID-19 в одного з учнів, всі інші учні  відповідного класу  визнаються такими, що потребують самоізоляції та повинні вживати заходів, передбачених галузевими  стандартами в сфері охорони здоров'я.

5.13.Прибиральникам службових приміщень Присяжнюк Марії Федорівні, Устименко Орисі Романівні:

5.13.1.У санітарних кімнатах  забезпечити наявність рідкого мила та паперових рушників (або електросушарок для рук).

·         Використання багаторазових рушників заборонено.

·         Основним заходом гігієни рук в умовах закладу освіти є миття рук з милом.

·         Використання антисептиків доцільне лише в тому випадку. коли відсутній доступ до проточної води з милом.

·         Протирання рук вологими серветками з метою знезараження або як заміна миття рук або антисептичної обробки не рекомендується.

5.13.2.Після  проведення занять  у  кінці  робочого дня   проводити  очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил, тощо) згідно графіку дезинфекції поверхонь.

5.13.3. Після  проведення занять у  кінці  робочого дня :

  • Проводити  збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та поліетиленовими пакетами (№1 перед входом до закладу,№2- біля сміттєзбірника), з подальшою  утилізацією згідно з укладеною  угодою на вивіз твердих побутових відходів;

·         Проводити вологе прибирання спортивного залу на 2-ій великій перерві та після уроків, шкільних приміщень  згідно графіку.

5.14.Максимишин  Ірині  Миколаївні,педагогу-організатору  відповідальній за координацію проведення інформаційних заходів з профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби.

5.14.1.забезпечити проведення додаткових  інформаційних заходів з профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби  класними керівниками  1-8 класів :

·         з батьками щодо необхідності впровадження в навчальному закладі   обмежувальних заходів стосовно відвідування закладу сторонніми особами та дотримання протиепідемічних заходів у домашніх умовах; (Пам’ятка « Батькам про СОVID»)

·         з учнями 1-8 класів щодо дотримання правил особистої гігієни у навчальному закладі та побуті, етикету кашлю,рекомендацій щодо профілактики захворювання  на  коронавірусної хвороби СОVID-19,як знизити ризик інфікування корона вірусом,як використовувати медичну маску. (Памятки для учнів,рекомендовані МОН і МОЗ України).

 

5.15.Вербінець Марії  Миколаївні,соціальному педагогу  ,відповідальній за проведення постійного моніторингу та аналізу відвідування  занять   учнями,

·         Щоденно подавати  інформацію  про стан відвідування учнів навчального закладу директору школи  до 10.00.год.

·         з метою раннього виявлення захворюваності та інформування відповідних служб у разі стрімкого збільшення подавати дані на сайт відділу освіти до 15.00.год.

·          Про виявлені спалахи коронавірусної інфекції у навчальному закладі   інформувати Богородчанську  міжрайонної філію Державної установи «Івано-Франківський лабораторний центр МОЗ України» Тисменицький районний відділ, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області   за номером 0976882383 (Йосипчук Мар’яна )  з метою подальшого введення у них карантинних обмежень.

 

5.16.Вимоги до організації  питного режиму і харчування:

5.16.1.Функціонування  питних  шкільних фонтанчиків та кулерів на території закладу освіти не дозволяється.

5.16.2.Питний режим для здобувачів освіти організувати з допомогою використання індивідуальних ємностей для рідини або фасованої питної продукції.

5.16.3.Харчування здійснювати у навчальних кабінетах з використанням фасованої харчової продукції, в тому числі приготовленої батьками з використанням індивідуальних контейнерів  і одноразових рушничків.

5.17.Вимоги  до поводження з використаними засобами індивідуального захисту:

5.17.1.Встановити  контейнери для збору  сміття  біля входу №1(центральний вхід), входу №2(початкові класи), в коридорі (2 поверх) ,коридорі (1 поверх) та санвузлах;

5.17.2.Використані  засоби  індивідуального захисту (захисні маски, респіратори, гумові рукавички, захисні щитки), паперові серветки збираються  прибиральниками  Присяжнюк М.Ф.,Устименко О.Р. після закінчення уроків з кожного   навчального  приміщення  в окремий контейнер №1, перед входом(з кришками та поліетиленовими пакетами); після чого  виносять зібрані використані засоби індивідуального захисту до контейнера №2 біля сміттєзбірника на території шкільного подвір’я для подальшої утилізації  згідно з укладеною  угодою Марковецькою сільською Радою  на вивіз твердих побутових відходів;

5.17.3.поліетиленові пакети з контейнерів, у яких зібрано використані засоби індивідуального захисту (захисні маски. респіратори, гумові рукавички, захисні щитки), необхідно замінювати після заповнення , щільно зав'язувати (рекомендується використовувати додатковий пакет для надійності зберігання використаних засобів індивідуального захисту) та наносити маркування («використані засоби індивідуального захисту»);

5.17.4.щоденно здійснювати дезінфекцію контейнерів,картонні контейнери одноразового використання   підлягають утилізації.

 

6.СЛУХАЛИ:

Савик М.В.,заступника директора школи з навчально-виховної роботи ,яка розказала про хід  адаптації  1-класників та 5-класників.

                                   Матеріали тексту виступу додаються до протоколу

Блажків О.В.,учитель початкових класів ,яка розказала про особливості освітнього процесу першокласників у НУШ,вказала на труднощі і проблеми повязані з дистанційним навчанням.

Арабчук Г.М.,класний керівник 5 класу,яка розказала про навчання 5 класників у базовій школі,про  особливості переходу.

УХВАЛИЛИ:

 

6.Класному керівнику 5 класу Арабчук Г. М.:

6.1.Спрямувати  роботу на формування позитивного ставлення здобувачiв освiти до себе, своїх можливостей, засвоєння норм взаємовідносин із однокласниками та педагогами.

6.2.Застосовувати різні види, форми та стратегії для залучення до співпраці батьків: анкетування, індивідуальні консультації, тематичні лекторії.

6.3.Учителям – предметникам, якi викладають у 5-му класi:

6.4.Постiйно працювати  над формуванням у здобувачiв освiти глибоких i мiцних знань, використовувати рiзноманiтнi форми i методи навчання, звертати увагу на пiдвищення iнтересу до навчання.

6.5.Здiйснювати індивідуальний та диференційований пiдхiд у освiтньому процесi.

6.6.Систематизувати типові утруднення з навчальних предметів, постiйно працювати над ними на уроках.

6.7. Провести у листопаді 2020року єдиний методичний день у 5 класі без запрошення батьків.

6.8.Учителям початкової школи:

6.8.2.Зосереджувати зусилля на формуванні у школярів форм поведінки в нових ситуаціях, а також умінь і навичок, необхідних для успішної адаптації.

6.8.3.Підтримувати методичну співпрацю з учителями основної школи.

6.9.Соцiальному педагогу  Вербiнець М.М.:

6.9.1 Сприяти формуванню у здобувачiв освiти позитивної «Я-концепції», умінню оцінювати себе, усвідомлювати власні можливостi.

6.10.Заступнику директора школи Савик М. В.:

6.10.1. Надалі практикувати відповідні заходи з метою поліпшення методичної роботи закладу освiти.

6.10.2. Узагальнити та систематизувати матеріали про проведення методичного дня, висвiтлити на сайтi закладу освiти.

 

7.СЛУХАЛИ:

 

 Григорчак Г.Ф.,вчитель початкових класів, яка  повідомила про  Критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти (3 – 4 клас) , затверджених наказом МОН  від 16.09.2020р. №1146 ,для яких застосовується  формувальне та підсумкове (тематичне, семестрове та річне)оцінювання,на основі яких розроблені Критерії оцінювання навчальних досягнень для здобувачів освіти 3 класу НУШ та просить схвалити педраду.

УХВАЛИЛИ :

7.1.Схвалити  Критерії  оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти  у НУШ (3-4клас),розроблені у відповідності до наказу  МОН України від 16.09.2020 р. №1146 (3 – 4 клас) (формувальне,  підсумкове, тематичне, семестрове та річне ).

7.2.Текст схвалених Критеріїв оцінювання навчальних досягнень  здобувачів освіти  розмістити на веб-сайті закладу у розділі «Внутрішня система забезпечення якості освіти» до 06.11.2020 року.

7.3. Учителям-предметникам дотримуватись схвалених Критеріїв оцінювання у період освітньої діяльності, опрацювати методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 3-4 класів Нової української школи та керуватись ними під час оцінювання.

 

 

 

Голова педради                               Г.Г.Присяжнюк

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Днь Соборності України

У нашій філії відбулася урочиста інформаційна лінійка, присвячена Дню Соборності України – дню, що символізує єдність нашого народу та непох...